Szeptember 11. NEW YORK FASHION WEEK
Jason Wu
Diane Kruger és Michelle Obama egyik kedvenc designere a harmadik napon, egy órakor mutatta be 38 darabból álló kollekcióját.
Kevés kreáció sikerült igazán jól, a többit a semmitmondó és unalmas jelzőkkel illetnénk. Természetesen most is rövid szoknyákat, sortokat láthattunk, valamint érdekes szabású, anyagú miniruhákat vonultatott fel fekete, fehér, szürke, lila, sárga színekben. A szabás láttatni engedi legalább az egyik vállat, a szoknyarész pedig érdekes és kifejezetten tetszetős.
Egy-két darabot kifejezetten szeretni lehetett, és kíváncsian várjuk a vörös szőnyeges megjelenéseket. A cipőket utáltuk, és a bemutatót nyitó ruhákat szintén. A közepe felé érezhető fejlődés a végére teljesedett ki - az utolsó kettő kreáció imádnivaló volt, megfelelő cipővel borzongató látvány lenne. Persze nem a First Lady-n, sokkal inkább A Becstelen Brigantyk színésznőjén.


Szeptember 10. NEW YORK FASHION WEEK 2009-09-11
Regisztrálj és jelentkezz be, hogy hozzászólhass!